Részletek
Hasonló termékek
Adatok
Részletek
| Méretek | Érték |
|---|---|
| Szélesség | 2 000 mm |
| Mélység | 685 mm |
| Magasság | 840 mm |
| Fiókok száma | 5 |
| Max. terhelés | 500 kg |
| Szerkezet anyaga | fém/fa |
| Szín | KÉK |
| Szerkezet színe | SZÜRKE |
| Szerelés | SZERELÉSHEZ |
| Max. fiókterhelés | 35 kg |
Hasonló termékek
Adatok
Típus
MN - munkaasztal
Alapterületek
2 000 x 685 mm
Szélességek
2 000 mm
Mélységek
685 mm
Magasságok
840 mm
Fiókok száma
5 db
Anyaga
fém, fa
Szállítási díj
DÍJMENTES
Szállítási dátum
2026.05.17
Cikkszám
09_315269_asztal
Tömeg
99,2 kg/db