Részletek
Hasonló termékek
Adatok
Részletek
| Méretek | Érték |
|---|---|
| Szélesség | 2000 mm |
| Mélység | 685 mm |
| Magasság | 840 mm |
| Fiókok száma | 1 |
| Szerkezet anyaga | fém/fa |
| Szín | KÉK |
| Szerkezet színe | SZÜRKE |
| Szerelés | SZERELÉSHEZ |
| Max. fiókterhelés | 45 kg |
Hasonló termékek
Adatok
Típus
MN - munkaasztal
Alapterületek
2 000 x 685 mm
Szélességek
2 000 mm
Mélységek
685 mm
Magasságok
840 mm
Fiókok száma
1 db
Anyaga
fém, fa
Szállítási díj
DÍJMENTES
Szállítási dátum
2026.05.15
Cikkszám
09_315185_asztal