Részletek
Hasonló termékek
Adatok
Részletek
| Méretek | Érték |
|---|---|
| Szélesség | 1700 mm |
| Mélység | 600 mm |
| Magasság | 840 mm |
| Fiókok száma | 6 |
| Max. terhelés | 300 kg |
| Szerkezet anyaga | fém/fa |
| Szín | PIROS |
| Szerkezet színe | SZÜRKE |
| Max. fiókterhelés | 25 kg |
Hasonló termékek
Adatok
Típus
MN - munkaasztal
Alapterületek
1 700 x 600 mm
Szélességek
1 700 mm
Mélységek
600 mm
Magasságok
840 mm
Teherbírás
300 kg
Fiókok száma
6 db
Anyaga
fém, fa
Szállítási díj
DÍJMENTES
Szállítási dátum
2026.05.15
Cikkszám
09_303017_asztal
Tömeg
55 kg/db