Részletek
Hasonló termékek
Adatok
Részletek
| Méretek | Érték |
|---|---|
| Teljes szélesség | 572 mm |
| Teljes mélység | 592 mm |
| Teljes magasság | 850 mm |
| Szerkezet színe | KÉK |
| Max. terhelés | 240 kg |
| Súly | 32 kg |
| Anyag | fém/fa |
| Polcok száma | 2 |
| Fiók színe | SZÜRKE |
| Max. polcterhelés | 40 kg |
Hasonló termékek
Adatok
Típus
MN - munkaasztal
Alapterületek
572 x 592 mm
Szélességek
572 mm
Mélységek
592 mm
Magasságok
850 mm
Ajtók száma
1 db
Polcok száma
2 db
Anyaga
fém, fa
Szállítási díj
DÍJMENTES
Szállítási dátum
2026.05.17
Cikkszám
09_276444_asztal
Tömeg
32 kg/db