Részletek
Hasonló termékek
Adatok
Részletek
| Méretek | Érték |
|---|---|
| Szélesség | 572 mm |
| Mélység | 592 mm |
| Magasság | 850 mm |
| Fiókok száma | 3 |
| Max. terhelés | 300 kg |
| Szerkezet anyaga | fém/fa |
| Szín | SZÜRKE |
| Szerkezet színe | KÉK |
| Súly | 50 kg |
| Max. fiókterhelés | 40 kg |
Hasonló termékek
Adatok
Típus
MN - munkaasztal
Alapterületek
572 x 592 mm
Szélességek
572 mm
Mélységek
592 mm
Magasságok
850 mm
Fiókok száma
3 db
Anyaga
fém, fa
Szállítási díj
DÍJMENTES
Szállítási dátum
2026.05.15
Cikkszám
09_276443_asztal
Tömeg
50 kg/db