Részletek
Hasonló termékek
Adatok
Részletek
| Méretek | Érték |
|---|---|
| Fiókok száma | 6 |
| Polcok száma | 2 |
| Fiók magassága | 9, 18.4, 27.8 cm |
| Szerkezet anyaga | fém/fa |
| Szín | SZÜRKE |
| Szerkezet színe | KÉK |
| RAL | 7035, 5010 |
| Max. fiókterhelés | 25 kg |
| Súly | 105.5 kg |
Hasonló termékek
Adatok
Típus
MN - munkaasztal
Kivitel
felső polccal
Alapterületek
1 500 x 700 mm, 2 000 x 700 mm
Szélességek
1 500 mm, 2 000 mm
Mélységek
700 mm
Magasságok
760 mm, 850 mm
Teherbírás
25 kg / fiók
Fiókok száma
6 db
Polcok száma
2 db
Anyaga
fém, fa
Szállítási díj
DÍJMENTES
Szállítási dátum
2026.05.15
Cikkszám
09_168220_asztal
Tömeg
105,5 kg/db