Részletek
Hasonló termékek
Adatok
Részletek
| Méretek | Érték |
|---|---|
| Teljes szélesség | 1200 mm |
| Teljes mélység | 700 mm |
| Teljes magasság | 805 mm |
| Szerkezet színe | SZÜRKE |
| Max. fiókterhelés | 40 kg |
| Max. terhelés | 380 kg |
| Fiókok száma | 3 |
| Polcok száma | 1 |
| Anyag | fém/fa |
| Súly | 119 kg |
| Max. polcterhelés | 50 kg |
| Fiók színe | KÉK |
Hasonló termékek
Adatok
Típus
MV - műhelykocsi
Kivitel
fiókos, ajtóval
Alapterületek
1 200 x 700 mm
Szélességek
1 200 mm
Mélységek
700 mm
Magasságok
805 mm
Teherbírás
380 kg
Fiókok száma
3 db
Polcok száma
1 db
Felület
Festett
Színek
szürke / kék
Szállítási díj
DÍJMENTES
Szállítási dátum
2026.05.15
Cikkszám
09_133128_kocsi
Tömeg
119 kg/db