Részletek
Hasonló termékek
Adatok
Részletek
| Méretek | Érték |
|---|---|
| Teljes szélesség | 500 mm |
| Teljes mélység | 500 mm |
| Teljes magasság | 1000 mm |
| Anyag | fém |
| Max. terhelés | 50 kg |
| Max. polcterhelés | 30 kg |
| Max. fiókterhelés | 30 kg |
| Polcok száma | 2 |
| Fiókok száma | 1 |
| Ajtó színe | KÉK |
| Szerkezet színe | SZÜRKE |
| RAL | 7035, 5012 |
| Súly | 30 kg |
Hasonló termékek
Adatok
Típus
műhelyszekrény
Alapterületek
500 x 500 mm
Szélességek
500 mm
Mélységek
500 mm
Magasságok
1 000 mm
Teherbírás
30 kg / polc
Ajtók száma
1 db
Fiókok száma
1 db
Polcok száma
2 db
Felület
Festett
Színek
szürke, kék
Anyaga
fém
Szállítási díj
DÍJMENTES
Szállítási dátum
2026.06.04
Cikkszám
09_116237_szekreny
Tömeg
30 kg/db