Részletek
Hasonló termékek
Adatok
Részletek
| Méretek | Érték |
|---|---|
| Szélesség | 1200 mm |
| Mélység | 700 mm |
| Magasság | 760 mm |
| Fiókok száma | 1 |
| Szerkezet anyaga | fém/fa |
| Szín | SZÜRKE |
| Szerkezet színe | KÉK |
| RAL | 5010, 7035 |
| Súly | 42.5 kg |
| Max. fiókterhelés | 25 kg |
Hasonló termékek
Adatok
Típus
MN - munkaasztal
Alapterületek
1 200 x 700 mm, 1 500 x 700 mm, 2 000 x 700 mm
Szélességek
1 200 mm, 1 500 mm, 2 000 mm
Mélységek
700 mm
Magasságok
760 mm, 850 mm
Teherbírás
25 kg / fiók
Fiókok száma
1 db
Anyaga
fém, fa
Szállítási díj
DÍJMENTES
Szállítási dátum
2026.05.17
Cikkszám
09_168159_asztal
Tömeg
42,5 kg/db