Részletek
Hasonló termékek
Adatok
Részletek
| Méretek | Érték |
|---|---|
| Szélesség | 1700 mm |
| Mélység | 800 mm |
| Magasság | 840 mm |
| Emelvény vastagsága | 40 mm |
| Max. terhelés | 500 kg |
| Szerkezet anyaga | fém/fa |
| Szín | BÜKK |
| Szerkezet színe | SZÜRKE |
| RAL | 7035 |
| Emelvény mélysége | 800 mm |
| Szerelés | SZERELÉSHEZ |
| Emelvény szélessége | 1700 mm |
Hasonló termékek
Adatok
Típus
MN - munkaasztal
Alapterületek
1 700 x 800 mm
Szélességek
1 700 mm
Mélységek
800 mm
Magasságok
840 mm
Anyaga
fém, fa
Szállítási díj
DÍJMENTES
Szállítási dátum
2026.05.15
Cikkszám
09_315130_asztal
Tömeg
51,4 kg/db