Részletek
Hasonló termékek
Adatok
Részletek
| Méretek | Érték |
|---|---|
| Szélesség | 1500 mm |
| Mélység | 750 mm |
| Magasság | 850 mm |
| Fiókok száma | 7 |
| Max. terhelés | 1000 kg |
| Szerkezet anyaga | fém/fa |
| Szín | KÉK |
| Szerkezet színe | SZÜRKE |
| Súly | 193.1 kg |
| Max. fiókterhelés | 80 kg |
Hasonló termékek
Adatok
Típus
MN - munkaasztal
Alapterületek
1 500 x 750 mm
Szélességek
1 500 mm
Mélységek
750 mm
Magasságok
850 mm
Teherbírás
1 000 kg
Fiókok száma
7 db
Anyaga
fém, fa
Szállítási díj
DÍJMENTES
Szállítási dátum
2026.05.15
Cikkszám
09_042759_asztal
Tömeg
193,1 kg/db