Részletek
Hasonló termékek
Adatok
Részletek
| Méretek | Érték |
|---|---|
| Szélesség | 1200 mm |
| Mélység | 600 mm |
| Magasság | 850 mm |
| Max. terhelés | 300 kg |
| Szerkezet anyaga | fém/fa |
| Szerkezet színe | KÉK |
| Súly | 28 kg |
Hasonló termékek
Adatok
Típus
MN - munkaasztal
Alapterületek
1 200 x 600 mm
Szélességek
1 200 mm
Mélységek
600 mm
Magasságok
850 mm
Anyaga
acél, bükk
Szállítási díj
DÍJMENTES
Szállítási dátum
2026.05.17
Cikkszám
09_276003_asztal
Tömeg
28 kg/db