Részletek
Hasonló termékek
Adatok
Részletek
| Méretek | Érték |
|---|---|
| Szélesség | 2000 mm |
| Mélység | 700 mm |
| Magasság | 880 mm |
| Fiókok száma | 5 |
| Max. terhelés | 800 kg |
| Szerkezet anyaga | fém/fa |
| Szín | SZÜRKE |
| Szerkezet színe | KÉK |
| Súly | 169 kg |
| Max. fiókterhelés | 70 kg |
Hasonló termékek
Adatok
Típus
MN - munkaasztal
Alapterületek
2 000 x 700 mm
Szélességek
2 000 mm
Mélységek
700 mm
Magasságok
880 mm
Teherbírás
800 kg
Fiókok száma
5 db
Anyaga
fém, fa
Szállítási díj
DÍJMENTES
Szállítási dátum
2026.05.15
Cikkszám
09_133115_asztal
Tömeg
169 kg/db