Részletek
Hasonló termékek
Adatok
Részletek
| Méretek | Érték |
|---|---|
| Szélesség | 1500 mm |
| Mélység | 700 mm |
| Magasság | 880 mm |
| Fiókok száma | 3 |
| Max. terhelés | 800 kg |
| Szerkezet anyaga | fém/fa |
| Szín | SZÜRKE |
| Szerkezet színe | KÉK |
| Súly | 112 kg |
| Max. fiókterhelés | 70 kg |
Hasonló termékek
Adatok
Típus
MN - munkaasztal
Alapterületek
1 500 x 700 mm
Szélességek
1 500 mm
Mélységek
700 mm
Magasságok
880 mm
Teherbírás
70 kg / fiók
Fiókok száma
3 db
Anyaga
fém, fa
Szállítási díj
DÍJMENTES
Szállítási dátum
2026.05.15
Cikkszám
09_133121_asztal
Tömeg
112 kg/db