Részletek
Hasonló termékek
Adatok
Részletek
| Méretek | Érték |
|---|---|
| Szélesség | 600 mm |
| Mélység | 600 mm |
| Magasság | 840 mm |
| Fiókok száma | 4 |
| Max. terhelés | 160 kg |
| Szerkezet anyaga | fém/fa |
| Szín | PIROS |
| Szerkezet színe | SZÜRKE |
| Max. fiókterhelés | 25 kg |
Hasonló termékek
Adatok
Típus
műhelyasztal
Szélességek
600 mm
Mélységek
600 mm
Magasságok
840 mm
Fiókok száma
4 db
Színek
szürke, piros
Anyaga
fém, fa
Szállítási díj
DÍJMENTES
Szállítási dátum
2026.05.15
Cikkszám
09_303020_asztal
Tömeg
36 kg/db