Részletek
Hasonló termékek
Adatok
Részletek
| Méretek | Érték |
|---|---|
| Teljes szélesség | 500 mm |
| Teljes mélység | 470 mm |
| Teljes magasság | 760 mm |
| Szerkezet színe | SZÜRKE |
| Max. fiókterhelés | 25 kg |
| Fiókok száma | 2 |
| Anyag | fém/gumi |
| Fiók színe | PIROS |
Hasonló termékek
Adatok
Típus
műhelyasztal
Szélességek
500 mm
Mélységek
470 mm
Magasságok
760 mm
Színek
szürke, piros
Anyaga
fém
Szállítási díj
DÍJMENTES
Szállítási dátum
2026.05.15
Cikkszám
09_303029_asztal
Tömeg
19 kg/db