Részletek
Hasonló termékek
Adatok
Részletek
| Méretek | Érték |
|---|---|
| Teljes szélesség | 510 mm |
| Teljes mélység | 590 mm |
| Teljes magasság | 800 mm |
| Súly | 32.6 kg |
| Fiók színe | KÉK |
| Szerkezet színe | SZÜRKE |
| RAL | 5015, 7035 |
| Polcok száma | 2 |
| Max. polcterhelés | 40 kg |
Hasonló termékek
Adatok
Típus
MN - munkaasztal
Alapterületek
510 x 590 mm
Szélességek
510 mm
Mélységek
590 mm
Magasságok
800 mm
Anyaga
fém
Szállítási díj
DÍJMENTES
Szállítási dátum
2026.05.15
Cikkszám
09_315212_tarolo
Tömeg
32,6 kg/db