Részletek
Hasonló termékek
Adatok
Részletek
| Méretek | Érték |
|---|---|
| Teljes szélesség | 510 mm |
| Teljes mélység | 590 mm |
| Teljes magasság | 470 mm |
| Fiókok száma | 0 |
| Súly | 15.4 kg |
| Anyag | fém |
| Max. polcterhelés | 40 kg |
Hasonló termékek
Adatok
Típus
MN - munkaasztal
Alapterületek
510 x 590 mm
Szélességek
510 mm
Mélységek
590 mm
Magasságok
470 mm
Anyaga
fém
Szállítási díj
DÍJMENTES
Szállítási dátum
2026.05.17
Cikkszám
09_315204_tarolo
Tömeg
15,4 kg/db