Részletek
Hasonló termékek
Adatok
Részletek
| Méretek | Érték |
|---|---|
| Teljes szélesség | 510 mm |
| Teljes mélység | 590 mm |
| Teljes magasság | 260 mm |
| Fiókok száma | 1 |
| Fiók tiszta magassága | 167 mm |
| Súly | 15.4 kg |
| Fiók színe | KÉK |
| Max. fiókterhelés | 40 kg |
| Szerkezet színe | SZÜRKE |
| RAL | 7035, 5015 |
| Anyag | fém |
Hasonló termékek
Adatok
Típus
MN - munkaasztal
Alapterületek
510 x 590 mm
Szélességek
510 mm
Mélységek
590 mm
Magasságok
260 mm
Fiókok száma
1 db
Anyaga
fém
Szállítási díj
DÍJMENTES
Szállítási dátum
2026.05.17
Cikkszám
09_315206_fiok
Tömeg
15,4 kg/db