Részletek
Hasonló termékek
Adatok
Részletek
| Méretek | Érték |
|---|---|
| Teljes szélesség | 950 mm |
| Teljes mélység | 200 mm |
| Teljes magasság | 600 mm |
| Ajtó színe | KÉK |
| Szerkezet színe | SZÜRKE |
| Max. terhelés | 200 kg |
| Max. polcterhelés | 20 kg |
| Polcok száma | 1 |
| Súly | 24 kg |
| Dobozok anyaga | fém |
Hasonló termékek
Adatok
Típus
falra szerelhető szerszámos szekrény
Szélességek
950 mm
Mélységek
200 mm
Magasságok
600 mm
Színek
szürke, kék
Anyaga
fém
Szállítási díj
DÍJMENTES
Szállítási dátum
2026.05.15
Cikkszám
09_042761_szerkeny
Tömeg
24 kg/db