Részletek
Hasonló termékek
Adatok
Részletek
| Méretek | Érték |
|---|---|
| Teljes szélesség | 1000 mm |
| Hasznos mélység | 200 mm |
| Teljes magasság | 1100 mm |
| Fiók színe | KÉK |
| Max. terhelés | 200 kg |
| Polcok száma | 1 |
| Súly | 35.2 kg |
| Max. polcterhelés | 20 kg |
| Szerkezet színe | SZÜRKE |
| Anyag | ACÉL |
| Teljes mélység | 200 mm |
Hasonló termékek
Adatok
Típus
falra szerelhető szerszámos szekrény
Szélességek
1 000 mm
Mélységek
200 mm
Magasságok
1 100 mm
Színek
szürke, kék
Anyaga
fém
Szállítási díj
DÍJMENTES
Szállítási dátum
2026.05.15
Cikkszám
09_042764_szerkeny
Tömeg
35,2 kg/db