Részletek
Hasonló termékek
Adatok
Részletek
| Méretek | Érték |
|---|---|
| Teljes szélesség | 800 mm |
| Teljes mélység | 190 mm |
| Teljes magasság | 600 mm |
| Anyag | fém |
| Ajtó színe | PIROS |
| Szerkezet színe | SZÜRKE |
| Súly | 13 kg |
Hasonló termékek
Adatok
Típus
falra szerelhető szerszámos szekrény
Szélességek
800 mm
Mélységek
190 mm
Magasságok
600 mm
Színek
szürke, piros
Anyaga
fém
Szállítási díj
DÍJMENTES
Szállítási dátum
2026.05.15
Cikkszám
09_303027_doboz
Tömeg
13 kg/db