Részletek
Hasonló termékek
Adatok
Részletek
| Méretek | Érték |
|---|---|
| Szélesség | 1800 mm |
| Mélység | 600 mm |
| Magasság | 2030 mm |
| Ajtó színe | SZÜRKE |
| Fiókok száma | 5 |
| Anyag | fém |
| Súly | 207 kg |
| Polcok száma | 2 |
| Szerkezet színe | SZÜRKE |
| Max. terhelés | 800 kg |
Hasonló termékek
Adatok
Típus
MN - munkaállomás
Alapterületek
1 800 x 600 mm
Szélességek
1 800 mm
Mélységek
600 mm
Magasságok
2 030 mm
Teherbírás
800 kg
Fiókok száma
5 db
Polcok száma
2 db
Anyaga
fém
Szállítási díj
DÍJMENTES
Szállítási dátum
2026.05.15
Cikkszám
09_133037_asztal
Tömeg
207 kg/db