Részletek
Hasonló termékek
Adatok
Részletek
| Méretek | Érték |
|---|---|
| Szélesség | 1200 mm |
| Mélység | 600 mm |
| Magasság | 2030 mm |
| Ajtó színe | SZÜRKE |
| Fiókok száma | 4 |
| Szín | SZÜRKE |
| Anyag | fém |
| Max. terhelés | 700 kg |
| Polcok száma | 1 |
| Súly | 155 kg |
Hasonló termékek
Adatok
Típus
MN - munkaállomás
Alapterületek
1 200 x 600 mm
Szélességek
1 200 mm
Mélységek
600 mm
Magasságok
2 030 mm
Teherbírás
700 kg
Fiókok száma
4 db
Polcok száma
1 db
Anyaga
fém
Szállítási díj
DÍJMENTES
Szállítási dátum
2026.05.15
Cikkszám
09_133035_asztal
Tömeg
155 kg/db