Részletek
Hasonló termékek
Adatok
Részletek
| Méretek | Érték |
|---|---|
| Teljes szélesség | 510 mm |
| Teljes mélység | 590 mm |
| Teljes magasság | 800 mm |
| Fiókok száma | 5 |
| Fiók tiszta magassága | 3 x 89 mm, 2 x 167 mm |
| Súly | 48.8 kg |
| Max. fiókterhelés | 40 kg |
| Anyag | fém |
Hasonló termékek
Adatok
Típus
MN - munkaasztal
Alapterületek
510 x 590 mm
Szélességek
510 mm
Mélységek
590 mm
Magasságok
800 mm
Fiókok száma
5 db
Anyaga
fém
Szállítási díj
DÍJMENTES
Szállítási dátum
2026.05.17
Cikkszám
09_315210_fiok
Tömeg
48,8 kg/db