Részletek
Hasonló termékek
Adatok
Részletek
| Méretek | Érték |
|---|---|
| Teljes szélesség | 480 mm |
| Teljes mélység | 610 mm |
| Teljes magasság | 700 mm |
| Fiókok száma | 4 |
| Fiók tiszta magassága | 2 x 85, 1 x 170, 1 x 260 mm |
| Fiók színe | KÉK |
| Max. fiókterhelés | 40 kg |
| Szerkezet színe | SZÜRKE |
| Anyag | fém |
Hasonló termékek
Adatok
Típus
MN - munkaasztal
Szélességek
480 mm
Mélységek
610 mm
Magasságok
700 mm
Teherbírás
40 kg / fiók
Fiókok száma
4 db
Szállítási díj
DÍJMENTES
Szállítási dátum
2026.05.17
Cikkszám
09_116251_asztal